fbpx

Hakkımızda

9. Yılımızı Kutluyoruz! 9. Yılımızı Kutluyoruz!

Henüz genç bir ajansız. Kim bilir belki de bitip tükenmeyen enerjimiz gençliğimizden geliyor. Ama yaşımız sizi yanıltmasın, çünkü yedi yıla çok şey sığdırdık, pek çok başarılı projeye imza attık... Belki de başarımızı ilk günden beri edindiğimiz ilkelere ve geliştirdiğimiz iyi alışkanlıklara borçluyuz.

Benefad olarak; dijital pazarlama odaklı çalışır, kaliteli işler yapar ve çözüm ortağı olduğumuz kurumlara "DİJİTAL DÖNÜŞÜM" oluşturmakla kalmayıp, ayırdıkları bütçenin karşılığını da tam anlamıyla almalarını sağlarız. Tüm projelerimizde "kazan - kazandır" mantığıyla hareket eder, hatta önceliği size kattığımız değer olarak belirleriz.

Dinlemeyi Seviyoruz!

İşe başlarken istek ve ihtiyaçlarınızı dinliyor; onlara göre bir yol haritası çıkartıyoruz.

Nasıl Yaparız Diyoruz!

Biz yaratıcılığa inanırız. Bize farklı, denenmemiş bir taleple geldiğinizde nasıl yaparız diyoruz. Okuyoruz, araştırıyoruz, düşünüyoruz ve size en iyi çözümü sağlıyoruz.

Fayda Odaklı Düşünüyoruz

Attığımız her adımda fayda sağlamayı ve sizi rakiplerinizden bir adım daha öne taşımayı hedefliyoruz.

Seri Üretim Yapmıyoruz

Hızlıyız, ama seri üretim yapmıyoruz. Farklı ölçek ve kültürde kurumlarla çalışıyor; her markamızın biricik olduğunun farkındalığıyla her birine özgün çözümler sunuyoruz.

Gerçek Sonuçlar Sunuyoruz…

Dijital pazarlamada yapılan her işlem ölçülebilirdir. Biz tüm ölçümleri analiz eder ve gerekli aksiyonları alırız. Günün sonunda size "tıklama" değil, "para" kazandırırız.

Zamanınız Bizim İçin de Değerli!

Zamanın kıymetini biliyoruz. Hızlı hareket ediyor ve işlerimizi söz verdiğimiz tarihte tamamlıyoruz.

"Ulaşılması Güç" Değiliz

Kaliteli iş yapmanın yolunun kuvvetli iletişimden geçtiğini biliyoruz. Bu yüzden size her zaman bir telefon, bir mesaj, bir e-mail kadar yakınız.

Sınır Tanımıyoruz!

Sadece yurt içinde değil, yurt dışında da markalarımıza değer katıyoruz. Bu konuda yaptığımız çalışmalara göz atabilirsiniz.

Öğrenmenin Sonu Yok

Her geçen gün yeni bilgilerle kendimizi geliştirirken, bilgiye değer veren herkesin kişisel gelişimine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.