Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Müşterilerimizin dijital dönüşümlerine 10 yıldır rehberlik ediyoruz!

Benefad ekibi olarak, dijital pazarlama iletişimi alanında dokuz yılı ve farklı sektörlerden müşterilerimiz için hazırladığımız yüzlerce projeyi geride bıraktık. Bu süre boyunca iş yapma anlayışımız ve hizmet ilkelerimiz şaşmaz bir pusula olarak bize doğru yönü gösterdi. İletişim teknolojilerindeki gelişmeler ve sosyal medya platformalarının şekillendirdiği yeni davranış biçimlerine (sosyalleşme, tüketim, etkileşim) uyumlanmak için ekip olarak kendimizi sürekli geliştirirken, hizmet verdiğimiz kurum ve markaların pazarlama stratejilerini de dijitalleştirdik. Dokuz yıl önce geleneksel pazarlama planlarına dijital mecraları eklerken, bugün müşterilerimizin pazarlama iletişimi konusundaki dijital dönüşümlerine rehberlik ediyoruz. Dijital pazarlama macera olsun diye deneyimli bir rehber eşliğinde gidip döneceğimiz bir uzay yolculuğu değil, bakış açınızdan varoluş şeklinize kadar gözden geçirmeniz gereken bir değişim süreci. Yeni bir gezegende bir koloni kurmak; bu yeni gezegenin atmosferine alışmak, orada hayatta kalmayı ve nesiller boyu var olmayı sürdürebilmek gibi... Kurum ya da marka olarak dijital dünyada varlık göstermek istiyorsanız; hızlı, yaratıcı, çözüm odaklı, dikkatli dinleyen ve uygulanabilir çözümler üreten bir ekip olarak size rehberlik ve eşlik etmeye hazırız.

Benefad'i kelimelerle tarif etmek çok zor açıkçası; onların işbirliğini, empatik ve proaktif yaklaşımlarını anlayabilmek için mutlaka deneyimlemelisiniz. Benefad dediğimde aklıma ilk gelen kavram şunlar oluyor; işlerine olan aşkları...

RIDVAN KASA - SPEAKER AGENCY

Benefad ile çözüm ortaklığı yapmaya başladığımızdan bu yana, ne kadar doğru bir işbirliği olduğunu her fırsatta gördük. Çözüm ortağından öte, kıymetli iş arkadaşları da kazandığımı düşünüyorum. İyi ki varsınız Benefad.

BİLGEN BAYTEKİN AŞAR - KRM ASSESSMENT SOLUTIONS

Benefad ile Google reklamları konusunda çalışmaya başladığımızdan bu yana profesyonel yaklaşımları, taleplerimizi anlama ve sonuç odaklı çalışmaları beklentilerimizin karşılığı oldu.

ATTİLA DENİZCİ - ALTAR ENDÜSTRİ

Benefad ile 7 senedir birlikte çalışıyoruz. 7/24 çalışmaları, markaya kattıkları ciro ve performans değeri inanılmaz. Gönül rahatlığı ile işlerimizi kendilerine teslim ediyoruz. Tüm çevreme Benefad ile çalışmaları için tavsiye ediyorum.

ORHAN KÜÇÜKERMAN - İkipixel – Motivacraft

Sürekli araştıran, yenilikleri takip eden vizyonları sayesinde biz de dijital pazarlama alanında sektörümüzdeki öncü firmalardan biri olduk. Benefad'in şirketimize kattığı değerden dolayı teşekkürü bir borç biliriz...

FARUK ALBAYRAK - SWISSOFFICES