fbpx

Hizmetlerimiz

WEB TASARIMI (MOBİL- TABLET - RESPONSIVE)

Web Siteniz Artık Yeni Ofisiniz! Bir zamanlar, bir markanın nasıl bir iş yerine sahip olduğu, o markanın prestiji için önemli bir etkendi. Ancak dijital çağda, iş yerinize bir kere bile gelmeyen pek çok kişi web sitenizi ziyaret ediyor. Tabii, artık önemli olan web sitenizin olup olmaması değil; web sitenizin ne kadar iyi olduğu. Biz; altyapısı güçlü, güvenli, işlevsel ve görselliğiyle dikkat çeken web sitesi çözümleri sunuyoruz.

E-TİCARET YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

E-Ticarette Sadece Güzel Web Siteleri Değil, Kârlı İşletmeler Kuruyoruz! Bir e-ticaret sitesi sadece bir web sitesi değil, kâr elde etmesi gereken bir işletmedir. E-ticaret yönetim danışmanlığı kapsamında, sıfırdan e-ticaret sitesi kurarak, yönetimini devam ettirdiğimiz gibi; e-ticaret sitesi olan, ancak istediği ciroya ulaşamamış işletmelerin kârlılığını artırmaya yönelik çözümler de sunuyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal Medyada Doğru Stratejiyle Potansiyel Müşterilerinize Sesleniyoruz! Sosyal medya hesaplarınızı yönetirken rakamlarla gösteriş yapmak yerine; doğru strateji ve araçlarla potansiyel müşterilerinizle aranızdaki duygusal bağı kuvvetlendiriyor, onları gerçek müşterilere dönüştürmek için çalışıyoruz. Sosyal medya stratejimizi kurgulamaya müşterilerinize nasıl seslenmek istediğinizi anlayarak başlıyoruz.

İNTERNET REKLAMCILIĞI

Arama motoru ve sosyal medya reklamlarınızda, yüksek verimlilik elde etmek için; sizi geniş kitlelere değil, hedef kitlenize ulaştırıyoruz. Markanızın özelliklerini göz önünde bulundurarak, hangi mecralarda ne kadar bütçe ile reklam verileceğine analiz ediyor, daha sonra da reklamlarınızı düzenli ölçümlüyor, analiz ediyor ve hedeflerinize ulaşmanız için doğru çözümleri sunuyoruz.

MOBİL UYGULAMA

Mobil Uygulamalarla Çağı Yakalamanıza Yardımcı Oluyoruz… Günümüzde kullanıcılar zamanının çoğunu dışarıda geçiriyor ve birçok işlerini mobil cihazlar aracılığıyla yapıyorlar. Biz de kullanıcı dostu bir yaklaşımla hazırladığımız mobil uygulamalarla, sunulan dijital deneyimin cep telefonu, tablet ve gelişen diğer mobil platformlar aracılığıyla gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

İÇERİK GELİŞTİRME

Doğru Kelimelerle, Müşterilerinizle Aranızdaki Duygusal Bağı Kuvvetlendiriyoruz… Biliyoruz ki pazarlamanın kalbinde iletişim vardır. Biz dijital ve geleneksel mecralarda markanızın söylemek istediklerini; sıkıcılıktan uzak, özgün bir dille söylemesini sağlıyoruz. Vermek istediğiniz mesajların hangi üslup ve nasıl içeriklerle aktarılacağı konusunda çözüm sunuyoruz.

ONLINE TASARIM PROJELERİ

Dijital Dünyada Sizi Diğerlerinden Ayıracak Tasarımlar Yapıyoruz… Görselliğin ön planda olduğu dijital dünyada yaratıcı, dikkat çekici ve estetik görsel tasarımlarla fark yaratmanızı sağlıyoruz. Web sitesi, sosyal medya, e-posta pazarlama çalışmalarınız, internet reklamlarınız kısacası var olduğunuz tüm online mecralar için, o mecranın dinamiklerine ve görsel ölçülerine uygun tasarımlar yapıyoruz.

OFFLINE TASARIM PROJELERİ

Offline Tasarımda Amacımız Akılda Kalmanızı Sağlamak… Biliyoruz ki bazı sektörler için geleneksel mecralar hâlâ çok değerli. Broşürleriniz, kataloglarınız, afiş çalışmalarınız özetle tüm basılı materyalleriniz için; sektörünüzün değer yargılarını göz önünde bulundurarak, size prestij sağlayacak, etkileyici ve şık görsel tasarımlarla destek oluyoruz.

Youtube Video Üretimi

Kısacık Bir Video Yüzlerce Kelimenin Yerine Geçebilir… Sıra dışı ve etkileyici kurumsal tanıtım filmleri ve video içeriklerle markanıza değer katarız. Hazırladığımız kurumsal tanıtım filmleri ile markanızın hikâyesini hedef kitlenize, en etkileyici ve akılda kalıcı haliyle anlatırız. Sosyal medya videolarıyla da potansiyel müşterilerinizle sıcak bir iletişim kurmanızı sağlarız.

"Tek sınır her zaman hayalin koyduğu sınırdır".

James Broughton

Banu Çelikoba Banu Çelikoba Akten Kozmetik - Thalia Natural

2014 yılından bu yana Benefad ekibi ile birlikte çalışıyoruz. Dinamik ve enerjisini size de geçiren genç bir ekip. Çalıştıkları markayı tamamen sahiplenen, 7/24 düşünen ve zamandan bağımsız çalışan bir bakış açısına sahipler.

Rıdvan Kasa Rıdvan Kasa Speaker Agency

Benefad'i kelimelerle tarif etmek çok zor açıkçası; onların işbirliğini, empatik ve proaktif yaklaşımlarını anlayabilmek için mutlaka deneyimlemelisiniz. Benefad dediğimde aklıma ilk gelen kavram şunlar oluyor; işlerine olan aşkları...

Bilgen Baytekin Aşar Bilgen Baytekin Aşar KRM Assessment Solutions

Benefad ile çözüm ortaklığı yapmaya başladığımızdan bu yana, ne kadar doğru bir işbirliği olduğunu her fırsatta gördük. Çözüm ortağından öte, kıymetli iş arkadaşları da kazandığımı düşünüyorum. İyi ki varsınız Benefad.

Attila Denizci Attila Denizci Altar Endüstri

Benefad ile Google reklamları konusunda çalışmaya başladığımızdan bu yana profesyonel yaklaşımları, taleplerimizi anlama ve sonuç odaklı çalışmaları beklentilerimizin karşılığı oldu.

Faruk Albayrak Faruk Albayrak SwissOffices

Sürekli araştıran, yenilikleri takip eden vizyonları sayesinde biz de dijital pazarlama alalında sektörümüzdeki öncü firmalardan biri olduk. Benefad'in şirketimize kattığı değerden dolayı teşekkürü bir borç biliriz...

Orhan Küçükerman Orhan Küçükerman İkipixel - Salesmot

Benefad ile 7 senedir birlikte çalışıyoruz. 7/24 çalışmaları, markaya kattıkları ciro ve performans değeri inanılmaz. Gönül rahatlığı ile işlerimizi kendilerine teslim ediyoruz. Tüm çevreme Benefad ile çalışmaları için tavsiye ediyorum.