Sosyal Medya Canlı Yayın Programları

Sosyal Medya Platformları Canlı Yayın Hizmeti

Sosyal Medya hesaplarınızdan eş zamanlı canlı yayınlar yapalım. Uzaktan çalışma dönemiyle birlikte (yoga derslerinden, eğitim seminerlerine, yıllık değerlendirme toplantılarından motivasyon konuşmalarına kadar) fiziksel etkinliklerin büyük bir kısmı dijital ortama taşındı. Sosyal medya canlı yayınları da bu dönemin kazançlarından biri.

Sosyal medya canlı yayın programları oluşturmak,  Sosyal medya canlı yayın ekipmanları olmadan program yapmak, Sosyal medya canlı yayın uygulamaları, Sosyal medyada canlı yayın nasıl yapılır sorularına cevap aramadan hizmetlerimizle sorularınıza cevap bulalım ve yayınınızı planlayalım!

Neden Sosyal Medya'dan Canlı yayın?

Dijital ortamda en çok izlenenlerin video içerikler olduğu bir gerçek. Teknolojik araçlara erişimin kolaylığı da (artık cep telefonu kamerası ile dizi çekmek mümkün) hesaba katıldığında herkes yayına geçebilir durumda. Canlı yayınların cazibesi ise izleyicilerin konuşmacılarla doğrudan etkileşimine olanak tanıması.

Sosyal medya canlı yayın danışmanlığı hizmeti neleri kapsar?

Sosyal Medya canlı yayın danışmanı olarak öncelikle sizin için “Kim, nerede, ne zaman, nasıl canlı yayın yapacak? Kim izleyecek?” sorularına yanıt veririz.

  • Canlı yayının içeriği ve süresini doğru belirlemenizi sağlarız,
  • Çekimle ilgili teknik ve teknolojik destek veririz,
  • Yayınların yüksek oranda izlenmesini sağlayacak yöntemler öneririz,
  • Yayın sonucunda elde ettiğiniz video içerikten maksimum faydayı elde etmenizi sağlayacak fikirler sunarız.