İnternet ve sosyal medyadaki yoğun veri bombardımanı içinde kurum/marka kimliğinizle öne çıkmak, tasarım konusunu da stratejik bir şekilde ele almayı gerektirir. Etkileyici görseller paylaşarak beğeni sayısını artırabilirsiniz, fakat sonuçta yaptığınız iş hedef kitlenizin gözünde markanıza dair bir algı oluşturmaya ya da olanı desteklemeye hizmet etmiyorsa kısa sürede anlamını yitirecektir.

İyi bir tasarımcı varken, danışmana ne gerek var?

Belli bir süre geçerli olacak bir satış kampanyası için afiş hazırlıyorsanız evet iyi bir tasarımcı yeterli. Fakat dijital dünyada görsel bir kimlik inşa etmek söz konusu olduğunda bir danışmana ihtiyacınız var.

Bir kurum/marka olarak internette göründüğünüz her yerde (web sitesi, Facebook profili, Twitter arka planı, Google başlığı, bannerlar, elektronik haber bültenleri, e-posta gönderimleri, blog yazıları), kullanılan tüm görsel unsurlar (logo, font, renk, grafik, resim) bir araya geldiğinde güvenilir ve etkileyici bir kimlik oluşturmalı.

Dijital pazarlama iletişimi ve sosyal medya yönetimi konusundaki uzmanlığımızla tasarım ekibinize dijital kurum/marka kimliği oluşturma konusunda rehberlik etmeye hazırız.