Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Reklamları Hizmeti

Geleneksel reklamcılıkta bir kampanya hazırlandıktan sonra yayınlamak için izlenecek yol bellidir, çalıştığınız ajans medya satın alma şirketi ile bağlantıya geçer, kampanyanın kapsamına ya da bütçenize göre, TV, radyo, basın, açık hava reklamları olmak üzere size bir paket sunulur.

Sosyal medya reklamları ise, mecra sayısı, her mecranın farklı bir hedef kitleye hitap etmesi, içerikten biçime kadar farklı seçenekler sunuluyor olması ve sürekli yeni reklam alanlarının gelişmesi nedeniyle yönetmesi uzmanlık isteyen bir alandır.

Youtube, Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter ve henüz adını duymadığımız fakat milyonlarca kullanıcısı olan ağlarda reklam yapma işini kendi ekibinizden biri üstlenemeyeceği gibi dijital pazarlama deneyimi olmayan bir ajansa da devredemezsiniz.

Dijital pazarlama öyle dinamik bir alan ki, sürekli yenilikleri takip etmeli, ürün veya hizmetinizi doğru hedef kitle ile buluşturacak stratejileri kurgulamalı ve kampanyalarınızı geliştirmeniz gerekmektedir. Sadece reklam yayınlamak değil, çok iyi performans takibi ve anlık optimizasyonlar ile dönüşüm odaklı sosyal medya pazarlamasını etkin kullanmanız gerekmektedir. Bu nedenle, işi, uzmanlığı ve tek odak noktası dijital pazarlama olan ajansımız ile çalışmak için iletişime geçmenizi keyifle bekliyor olacağız.