YouTube Reklam Yönetimi

YouTube Reklam Yönetimi

Google’dan sonra en büyük arama motoru olan, hatta kendini “Video Arama Moturu” olarak tanımlayan Youtube’un olağanüstü reklam gücünden yararlanmak için olağanüstü bütçelere ihtiyacınız yok; fakat işin ehli bir dijital pazarlama ajansının tavsiyelerine ihtiyacınız var.

Her şeyden önce size sunulan demografi, yaş, cinsiyet, ilgi alanı ve anahtar kelime gibi kriterlere göre özelleştirilmiş hedef kitlelere ulaşmak için ihtiyacınız olan stratejiyi geliştirmek, sonra da Youtube’un reklam seçeneklerinden hangilerini, ne zaman kullanacağınıza karar vermek ve hepsinden önce aşağıda sıraladığımız gibi bazı önyargıları yıkmak için.

Youtube'a reklam vermek bizim boyumuzu aşar!

Reklam bütçeniz ne olursa olsun, sunduğu farklı reklam biçimleri ve esnek fiyatlandırma uygulaması sayesinde her kurum ve marka yerel, ulusal ya da global düzeyde yayınlanmak üzere Youtube'a reklam verebilir.

Youtube'un Kullanılabilir Reklam Biçimleri:
 • Atlanabilir Yayın İçi Reklamlar
 • Atlanamayan Yayın İçi Reklamlar
 • Video Discovery Reklamları
 • Bumper Reklamlar
 • Yayın Dışı Reklamlar
 • Masthead Reklamlar
 • Milyonlarca ilginç video varken bizim reklamımızı kimse izlemez!

  Yayın içi (in-stream) TruView reklamları, ürün ya da hizmetinizle ilgilenebilecek müşterilerin izlediği videolardan önce veya bu videolar sırasında yayınlanır. Dolayısıyla izlenmeme olasılığı yoktur. Ayrıca ajans olarak size sunacağımız yaratıcı içerik önerileriyle Youtube reklamlarınıza gösterilen ilgiyi artırabiliriz.

  Bizim ürünlerimizin hedef kitlesi çok özel, onlara tek tek ulaşamayız!

  Elbette ulaşabilirsiniz. Hedef kitlenizi coğrafi konum, yaş, ilgi alanı gibi özelliklerine göre filtreleyerek reklamlarınızın tam da aradığınız kişiler tarafından görülmesini sağlayabiliriz.

  Youtube reklamlarını en etkili şekilde kullanma konusunda bilinmesi ve dikkat edilmesi gerekenler var, fakat bunlar bizim uzmanlık alanımız, size dilediğiniz kadar bilgi verebilir ya da isterseniz sadece raporlarla elde ettiğimiz somut sonuçlarını sunarız.

  Dijital pazarlama stratejinizi geliştirmek, video içerik üretmek, Youtube kanalınızı yönetmek ve Youtube reklam bütçenizi en etkili şekilde değerlendirmek için bilgi ve deneyimlerimizle size danışmanlık vermeye hazırız.