İnternetten Canlı Yayın Yönetimi

İnternetten Canlı Yayın Yönetimi

Altyapısı hazır olduğu için pandemi döneminde hızla devreye giren sosyal medya canlı yayınları hayatlarımızda gerçek anlamda yeni bir pencere açtı. Dostlarımızla sohbet etmemizi, iş toplantıları düzenlememizi, bilgi ve deneyimlerinden yararlanmak istediğimiz konuşmacıların canlı yayın etkinliklerine katılmamızı mümkün kılan bu yayınlar kurumların hedef kitleleri ile etkileşimlerini artırmaları için de bulunmaz bir fırsata dönüştü.

Bu süreçte biz de, güncel, geçerli ve doğru içerikle hedef kitlenin nabzını canlı tutmanın yollarından birinin CANLI YAYINLAR olduğunu deneyimledik. Dijital pazarlama ajansı olarak hizmet verdiğimiz birçok müşterimizin sosyal medya hesaplarını zengin içerik sunan birer yayın aracına dönüştürdük. Kurum ve markaların hedef kitleleri ile çok daha etkin ve etkili iletişim kurmalarını sağladık.

İnternetten Canlı Yayın Hizmeti Kapsamında Size Sunabileceklerimiz:
  • Yayın içeriğinin frekansı ve planlanmasının hazırlanması,
  • Yayın öncesi marka kimliğine uygun ekran tasarımlarının yapılması,
  • Yayın öncesi etkileşimin artması için internet reklamlarının kurgulanması,
  • Sosyal ağlar üzerinden canlı yayının duyurulması,
  • Canlı yayının teknik organizasyonu,
  • Canlı yayın ekranının marka kimliği ile giydirilmesi,
  • Yayın sırasında katılımcılarla soru-yanıt, ödül vb. etkileşimin sürdürülmesi,
  • Yayın sonrası raporlama.

Dijital pazarlama iletişimine yapacağınız her türlü yatırımın hızla ve fazlasıyla geri döneceği bu dönemde kurum içi ve sosyal medya platformlarına yönelik canlı yayın etkinlikleri her fırsatta sözünü ettiğimiz “özgün ve zengin içerik” oluşturmak için harika bir fırsat.

Sosyal medya takipçilerinizin sayısını artırmanıza, Youtube kanalınızın içeriğini zenginleştirmenize, tüm saosyal medya hesaplarından eş zamanlı canlı yayın yaparak etkileşimin artmasına, yayınların ses dosyalarını podcast olarak yayınlamanıza izin verecek nitelikte canlı yayın içerikleriyle dijital dünyada çok daha görünür bir yer edinmenizi sağlayabiliriz.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN EŞ ZAMANLI CANLI YAYIN PROJELERİMİZ