Animasyon Tanıtım Videosu

Animasyon Tanıtım Videosu

Dijital pazarlamada elinizi en çok güçlendirecek şeylerden biri ürettiğiniz içerikler. İnternet kullanıcılarının içerik konusundaki iştahını doyurmanın tek yolu, onlara sürekli ve ilgilerini çekecek içerikler sunmak.

Sosyal medya hesaplarında videoların (çekim ya da animasyon) ve kayan postaların (birden çok fotoğrafın art arda gösterildiği postlar) izlenme oranları çok daha yüksek.

Kurum ya da marka olarak hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek her konuda, mümkünse hareketli video ve animasyonlarla, sosyal medya hesaplarınızın, Youtube kanalınızın, kurumsal ve e-ticaret sitenizin içeriğini çok daha zengin, cazip hale getirebilir; daha da önemlisi Google aramalarında öne çıkmalarını sağlayabilirsiniz.

Tanıtım videosu ifadesini klasik anlamda bir işletmeyi tanıtan video ile sınırlı düşünmeyin. Ürün ve hizmetlerinizle ilgili, teknik bilgiler, kullanım özellikleri, kullanıcı yorumları, bakım, onarım, müşterilerinizin sıkça sorduğu soruların yanıtlarını basit ama eğlenceli ve ilgi çekici animasyonlarla kısa bilgilendirme videolarına dönüştürebiliriz.

Ürün ve hizmetlerinizle ilgili bize vereceğiniz bilgiler doğrultusunda, hangi konularda animasyon videolar üretebileceğimize dair size ayrıntılı bir liste sunabilir, ardından işi yaratıcı ekibimizin becerikli ellerine bırakıp ortaya çıkan animasyon videolarla web sitenizin trafiğini sıklaştırıp, sosyal medya takipçi sayınızı artırabiliriz.