Sosyal medya hesaplarınızda düzenli paylaşım yapıyorsunuz, kendi alanınızla ilgili doğru içerikler paylaşıyorsunuz fakat takipçi sayınızda beklediğiniz artışı sağlayamıyorsunuz.

İletişimin altın kuralı, mesajı alıcının ilgisini çekecek bir şekilde kodlamaktır; yani nasıl anlattığınız en az ne anlattığınız kadar önemlidir. Peki ulaşmak istediğiniz hedef kitle ne istiyor?

Hızlı, daha hızlı, çok daha hızlı… Renkli, daha renkli, rengarenk… Yeni, en yeni, yepyeni içerikler görmek istiyor.

Sıkıcı fotoğraflar, uzun yazılar, anlaşılmaz teknik açıklamalar (merak etmeyin e-ticaret sitenizin ürün açıklamaları kısmında onlarla da ilgilenecekler) istemiyor. Sayfalarında hızla aşağı doğru inerken ilgilerini çekecek bir fotoğrafla karşılaşırlarsa (özellikle de üzerinde bir “oynat” işareti varsa) hemen tıklıyorlar. Onları yakaladınız! Şimdi iş, sonuna kadar izleyip verdiğiniz mesajın tamamını almalarını, hatta mümkünse eyleme geçmelerini sağlamak. Burada, grafik ve hikâye anlatma sanatında ustalaşmış dijital iletişim sanatçılarının becerisi devreye giriyor. Kısa ve etkileyici bir metin, rengarenk görseller ve tempolu bir akış sayesinde mesajınız hedef kitlesiyle buluşuyor.

Mini hikâyemizin sonunda hedef kitleyi eyleme davet etmeyi de (call to action) ihmal etmiyoruz.

Dijital pazarlama ajansı olarak tam hizmet verdiğimiz ve sosyal medya içeriklerini hazırladığımız birçok müşterimiz anime postların çok daha fazla kişinin dikkatini çektiğini bizzat tecrübe ettiler. Dilerseniz hızlı, renkli ve yepyeni içeriklerden oluşan anime postlar hazırlayarak sizin sosyal meda hesaplarınızın da canlanmasını sağlayabiliriz.

ÖRNEK ANİMASYON VİDEO PROJELERİMİZ;