fbpx

Influencer Marketing

Bir Influencer Marketing Çözüm Ortağı ile Çalışmanın Avantajları

Bir influencer marketing çözüm ortağının birincil sorumluluğu, influencer marketing kampanyaları oluşturmak ve yürütmektir. Kampanyaları kolaylaştırmak ve optimize etmek için markalar ve influencerlarla sorunsuz bir şekilde çalışırlar. İyi bir influencer marketing ajansı, farklı değişkenlere sahip bir dizi kampanyayı etkin bir şekilde organize edip yönetebilecek yetkinliğe sahiptir.  Benefad SocialFamous iş ortaklığı şeklinde  çalışır.

Markaları ve Influencerları Doğru Analiz Ediyoruz

Markaların amaçlarını, gereksinimleri, değerleri ve onları benzersiz kılan diğer yönlerini ortaya koyacak kurgular ve buna uygun influencerlarla kampanyalar düzenlenmesini sağlıyoruz. 

Kampanyanız için doğru influencerı bulmak, her şeyi tek başına yapmaya çalışırsanız çok uzun ve zaman alıcı bir süreç olabilir.  Ana odağımız zaten farklı nişlerdeki en iyi influencerları ortaya çıkarmak ve onlarla bağlantılar kurmak.

Böylece sizin için en uygun influencerları bulabiliyoruz. Önerilerde bulunurken dikkate aldığımız bütün verileri markalarımızla paylaşıyoruz. Aşağıda bir örneğini eklediğimiz raporu çalıştığımız markalara sunuyoruz. Bu raporda önerdiğimiz influencerın etkileşim oranı, takipçi kitlesinin coğrafi ve demografik bilgileri, influencerın yatkın olduğu markalar, ilgi alanları ve takipçi kitlesinin yatkın olduğu markalarla ilgi alanlarını gibi bir çok veriyi sunuyoruz. 

Kampanyanız İçin Doğru Sosyal Medya Platformuna Karar Veriyoruz

Doğru influencerları değil, aynı zamanda kampanya için doğru sosyal platformlarına da karar veriyoruz. Ve nedenleriyle birlikte markalarımıza sunuyoruz.

Kampanyanın başarısı için doğru sosyal medya platformlarına karar vermek çok önemli. Hedef kitlenizin ağırlıklı olarak yer aldığı sosyal medya platformu sizin düşündüğünüzden farklı olabilir. Veya yapmak istediğiniz kampanya için ayırdığınız bütçe her platform için iyi sonuç vermeyebilir. Bizim hedefimiz minimum bütçede maksimum performansı sağlamak.

Anlaşmalı olduğumuz ajans ve markalar için influencer marketing kampanyalarından önce veya düzenli aralıklarla raporlar oluşturuyoruz ve sunuyoruz. Bunlardan örnek olan raporumuzu indirmek için tıklayın…

#influencermarketing

Vereceğimiz hizmet influencer marketing kampanyaları oluşturmak ve yürütmektir. Kampanyaları kolaylaştırmak ve optimize etmek için etkin bir şekilde çalışırız . Farklı değişkenlere sahip bir dizi kampanyayı etkin bir şekilde organize ederek yönetebilecek yetkinliğe sahibiz.
Influencer marketing ile markanıza fayda sağlayacak projeler üretir ve en doğru marketing kampanyasını oluşturuz. Influencer seçimleri projeye başlamadan önce birlikte belirlenir.

Aynı zamanda kampanya için doğru sosyal platformlarına da karar veriyoruz. Ve nedenleriyle birlikte markalarımıza sunuyoruz. Kampanyanın başarısı için doğru sosyal medya platformlarına karar vermek çok önemli. Hedef kitlenizin ağırlıklı olarak yer aldığı sosyal medya platformu sizin düşündüğünüzden farklı olabilir. Veya yapmak istediğiniz kampanya için ayırdığınız bütçe her platform için iyi sonuç vermeyebilir. Bizim hedefimiz minimum bütçede maksimum performansı sağlamak.