SOSYAL MEDYA CANLI YAYINLARI

Dijital iletişim olanaklarımız bu kadar gelişmiş olmasaydı, pandemi dönemi gerçek bir karantinaya dönüşebilirdi fakat öyle olmadı. Fiziksel olarak bir araya gelemesek de birbirimizin hayatlarına elbette izin verdiğimiz ölçüde tanıklık edebildik.

Altyapısı hazır olduğu için bu dönemde hızla devreye giren sosyal medya canlı yayınları ise hayatlarımızda gerçek anlamda yeni bir pencere açtı. Dostlarımızla sohbet etmemizi, iş toplantıları düzenlememizi, bilgi ve deneyimlerinden yararlanmak istediğimiz konuşmacıların canlı yayın etkinliklerine katılmamızı mümkün kılan bu yayınlar kurumların hedef kitleleri ile etkileşimlerini artırmaları için de bulunmaz bir fırsata dönüştü.

Bu arada biz de, dijital pazarlama ajansı olarak tüm müşterilerimizin sosyal medya hesaplarını zengin içerik sunan birer yayın aracına dönüştürdük. Kurum ve markaların hedef kitleleri ile çok daha etkin ve etkili iletişim kurmalarını sağladık.

Dijital pazarlama iletişimine yapacağınız her türlü yatırımın hızla ve fazlasıyla geri döneceği bu dönemde daha fazla zaman kaybetmeyin, 2021’in ilk günlerinde dijital pazarlama stratejinizi görüşmek üzere online bir buluşma düzenleyelim.