fbpx

Kariyer

Kariyer Fırsatları

  • Grafik Tasarım
  • Yazılım Uzmanı
  • Sosyal Medya Yöneticisi
  • Müşteri İlişkileri Yöneticisi
  • Yönetici Asistanı
  • Stajyer
  • Metin Yazarı

- Web tasarım ve programlama konusunda en az 3 yıl deneyimli. - PHP framework ile ilgili kendini projeler geliştirmiş veya yer almış, - UI ve UX konularında yetenekli ve eğlenceli işler çıkartabilen, - WordPress, HTML5, CSS3, jQuery, Javascript, Bootstrap, SEO konularında iyi derecede bilgili, - Ekip arkadaşları ile uyumlu ve takım ruhu ile çalışmayı prensip edinmiş,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Front-End development alanında en az 4 yıl deneyimli, Tercihen diğer javascript framework’leri hakkında bilgi sahibi olan (react, knockout, backbone), Typscript, Less/ Sass, Responsive tasarımlar (bootstrap) konusunda bilgi sahibi, HTML5, CSS/CSS3, JS (Jquery ve OO javascript) dillerinde uzman, Cross-browser uyumluluğu konusunda deneyimli, Photoshop vb. programları kullanabilen, Tasarım dengesi, tasarım bütünlüğü, tipografi, menü/navigasyon mantığı, sayfa düzeni, sayfa yerleşimi gibi görsel tasarım prensiplerinde derinlemesine bilgi sahibi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli Front End Developer arayışımız bulunmaktadır.
Dinamik çalışma ortamımıza kolaylıkla adapte olacak, Türkiye'deki dijital ekosistemin büyütülmesinde rol oynayacak, dijital reklam ajanslarının işlerinin büyütülmesinde danışman görevini üstlenecek bir AdWords Hesap Strateji Uzmanı arıyoruz. Hesap Strateji Uzmanlarımız ajansların AdWords reklam stratejilerinin belirlenmesinde ve kampanyalarının yönetiminde önemli bir rol oynamaktadır. Üniversite mezunu, Google Analytics konularına hakim Google web console hakim Google trends v.s tool bilen Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği olan, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi bulunan, Takım oyuncusu, enerjik ve çözüm odaklı, Dijital pazarlama ekosistemi konusunda bilgi sahibi, AdWords hesap yönetimi tecrübesi olan.
Müşteri ilişkileri sürecinde en az 2 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Müşteri talep ve ihtiyaçlarını hızlı çözüm üretebilen, Sonuç odaklı, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Kişisel bakımına özen gösteren, Pozitif, güleryüzlü, yüksek enerjiye sahip, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 3 yıl kreatif ajans deneyimine sahip Trendleri takip eden, içerik üretebilecek dijitale hakim Yaratıcı ve benzersiz fikir oluşturmayı seven Takım çalışmasına yatkın, zamanlamaya uygun iş üretebilme disiplinine sahip Teknoloji, dijital pazarlama ve sosyal medya trendlerini yakından takip eden Dijital proje deneyimli, SEO uyumlu içerik üretebilen Yazım ve imlâ kurallarına hakim, dil bilgisi kurallarını iyi ve İngilizceyi bilen adayları bekliyoruz.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Gazetecilik, Halkla İlişkiler, Reklamcılık bölümü öğrencileri, Haftada en az 4 gün staj programına devam edebilen(tam veya yarı zamanlı), Müşteri talepleri doğrultusunda iş süreçleri, akış ve detaylı analizlerini oluşturmak konusunda çalışmak isteyen, Teknolojiyi ve yeni trendleri takip eden, Güler yüzlü olmayı elden bırakmayan. Kendini dijital pazarlama sektöründe geliştirmek isteyenleri bekliyoruz.