fbpx

Telgraftan Tablete

Pazarlama iletişimi partneri olduğumuz 11. Speaker Agency Talks etkinliği; 25 Temmuz Çarşamba günü Kolektif House’da edebiyat ve müziği buluşturan özel bir konseptle gerçekleştirildi. Etkinlikte Türkiye’nin ilk kuşak araştırmacısı Evrim Kuran; Uzm. Dr. Kerem Dündar’ın sıra dışı soruları eşliğinde kitabı Telgraftan Tablete’yi tanıttı. Her ne kadar o gün İstanbul’da hava bir açıp, bir kapatmış olsa da Evrim Kuran ve Kerem Dündar’ın neşeli söyleşisi etkinlik boyunca sıcacık bir hava estirdi.

Birçoğu kurumsal şirketlerin üst düzey yöneticilerinden oluşan katılımcılar da; söyleşi başlamadan önce oluşan samimi ortamda içeceklerini yudumlarken hem birbirleriyle, hem de konuşmacılar ile bol bol sohbet etme fırsatı buldular.

Telgraftan Tablete ile Türkiye’nin 5 Kuşağına Bakış

Günümüzde insan kaynakları profesyonellerinden, üst düzey yöneticilere; reklamcılardan eğitimcilere ve ebeveynlere kadar herkesin kafa yorduğu konulardan biri kuşakları anlamak. Yirmi birinci yüzyılın ilk yılından bu yana kuşaklar üzerine çalışan Evrim Kuran “Bir şirket ya da birey olarak… Bir kuşağı anlamak, suya atılan taş gibi, etkisi dalga dalga büyüyen, yaşama, geçmişe ve geleceğe dair müthiş bir kavrayış sağlar. Hoşgörü sınırlarımızı genişletir, zamanın ruhuna yaklaştırır ve her adımda yargılayan değil öğrenen olmaya yönlendirir.” diyor ve ekliyor “Bir Çin atasözünde söylendiği gibi ‘Bir kuşağın diktiği ağacın gölgesinde öteki kuşaklar serinler.’”

Müziğin Tadı Damağımızda Kaldı!

Yazımızın başında da dediğimiz gibi Speaker Agency Talks temmuz ayına özel farklı bir konseptle gerçekleşti. Hoş bir sohbetle başlayan etkinlikte, çok yönlü bir kişiliği olduğunu anladığımız Evrim Kuran; harika türkü dinletisi ile hem duygusal, hem de neşeli anlar yaşattı.

Sürprizlerin Ardı Arkası Kesilmedi

Bu nefis kitap söyleşisi ve türkü dinletisinin ardından Evrim Kuran katılımcılarına imzalı kitabını hediye etmeyi de unutmadı.

 

YOUR COMMENT